Όλα τα Προϊόντα
-
Φύλλο πιάτων ανοξείδωτου
-
χωρίς συγκόλληση σωλήνας SS
-
Σπείρα ανοξείδωτου
-
Επίπεδες ράβδοι από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Σωλήνας ανοξείδωτου
-
Ανοξείδωτο γύρω από τους φραγμούς
-
επίπεδες λουρίδες ανοξείδωτου
-
Φραγμός γωνίας ανοξείδωτου
-
Προβερνικωμένη γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Σπείρα χάλυβα PPGL
-
Γαλβανισμένος σωλήνας σιδήρου
-
Σπείρα φύλλων ΓΠ
-
Σχεδιαγράμματα χάλυβα άνθρακα
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα κραμάτων
-
Ένδυση - ανθεκτικό πιάτο χάλυβα
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel plate sheet ] αγώνας 211 προϊόντα.
410 420 διακοσμητικό ελασματοποιημένο εν ψυχρώ σκληρό επίπεδο μετάλλων λουρίδων σπειρών ανοξείδωτου 2B 2$ος
| Ονομα: | Πηνίο από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πρότυπο: | AISI, ASTM, JIS, DIN, ΜΒ |
| Βαθμός: | 201 202 304 304l 316 316l 430 |
ρόλος SUS 301 310 410 430 σπειρών φύλλων ανοξείδωτου 200mm ASTM JIS
| Υλικό: | 201 304 304L 316 316L 410 420 2205 316L 310S |
|---|---|
| Επιφάνεια: | No.1/2B/Ba/Hairline/Polished/Mirror/8K/Color |
| Προδιαγραφή: | 1000*2000 1220*2440 1500*3000 1500*3000 1500*6000 |
Χάλυβα χρώμα χάλυβα πλακάκια κατασκευαστές χρώμα οροφής χάλυβα πλακάκια χρώμα χάλυβα κυματοειδής πλάκα ανθεκτική στη διάβρωση
| Επικάλυψη Zn: | 30-600g/m2 |
|---|---|
| Δάχος: | Προσαρμοσμένη υπηρεσία |
| Συσκευή: | Τυποποιημένη συσκευασία για εξαγωγές, κατάλληλη για ναυτιλία ή ανά αίτηση του πελάτη |
Επιστοποιημένο από την SGS φύλλο από ανοξείδωτο μέταλλο 201 304 316 409 0.2mm Προσαρμόστε
| Χρονοδιάγραμμα τιμής: | ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ, CFR, CIF, EXW, κ.λπ. |
|---|---|
| Υλικό: | Σιδηροδρομικές γραμμές από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Τελεία επιφάνειας: | 2B, BA, No.1, No.4, HL, 8K, κ.λπ. |
4x8 φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα για την επένδυση φύλλων από ανοξείδωτο χάλυβα
| Τελεία επιφάνειας: | 2B, BA, No.1, No.4, HL, 8K, κ.λπ. |
|---|---|
| Τύπος: | Φύλλο πιάτων |
| Διάμετρο: | Κατόπιν αιτήματος |
Βουρτσισμένος BA καθρέφτης 201 AISI ASTM 2b γαλβανισμένο φύλλο στεγών ανοξείδωτου χάλυβα άνθρακα πιάτων αργιλίου 202 301 304 304L
| Ονομασία: | Φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τύπος: | AISI, ASTM, JIS, ΤΟ EN, ΜΒ |
| Αξία: | 301L, S30815, 301, 304N, 310S, S32305, 410, 204C3, 316Ti, 316L, 441, 316, L4 |
θαλάσσιος βαθμός σχεδιαγραμμάτων χάλυβα άνθρακα 6mm καυτός - κυλημένο πιάτο χάλυβα A36
| Όνομα: | Θαλάσσια πιάτο/σπείρα/φύλλο χάλυβα άνθρακα βαθμού Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Πρότυπα: | AISI, ASTM |
| Βαθμός: | Q195/Q235/Q235b/Q345/A36/SS400 |
Υψηλής ποιότητας, υψηλού επιπέδου και οικονομικά αποδοτικής πλακέτας από ανοξείδωτο χάλυβα -304 ποιότητας τροφίμων - πολλαπλά χρώματα μπορούν να επιλεγούν
| Υλικό: | Σύμφωνα με την απαίτηση |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Αριθ. 1/2β/Ba/Σερί/Πολυτεχνία/Καθρέφτης/8K/Χρώμα |
| Προδιαγραφές: | 1000*2000 1220*2440 1500*3000 1500*3000 1500*6000 |
OEM ODM 6mm Ελαφρύ χαλύβδινο χαλύβδινο φύλλο πλάκα 345B Q345C Q345DU χρησιμοποιείται για κατασκευαστικά εξαρτήματα, δοχεία, κουτιά, φούρνο
| Ονομασία: | Φύλλα άνθρακα |
|---|---|
| Τύπος: | Αρμόδια για την κατασκευή συσκευών |
| Αξία: | Α36 Q235 Q345 Q275 Q255 1020 |
600g/M2 καυτό βυθισμένο γαλβανισμένο φύλλο SGLCD SGLC490 SGLC570 σπειρών χάλυβα ΓΠ
| Όνομα: | DX51D γαλβανισμένο πιάτο χάλυβα |
|---|---|
| Πρότυπα: | AISI, JIS, ΤΟ EN |
| Βαθμός: | SGLCD/SGLC490/SGLC570 |

