Όλα τα Προϊόντα
-
Φύλλο πιάτων ανοξείδωτου
-
χωρίς συγκόλληση σωλήνας SS
-
Σπείρα ανοξείδωτου
-
Επίπεδες ράβδοι από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Σωλήνας ανοξείδωτου
-
Ανοξείδωτο γύρω από τους φραγμούς
-
επίπεδες λουρίδες ανοξείδωτου
-
Φραγμός γωνίας ανοξείδωτου
-
Προβερνικωμένη γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Σπείρα χάλυβα PPGL
-
Γαλβανισμένος σωλήνας σιδήρου
-
Σπείρα φύλλων ΓΠ
-
Σχεδιαγράμματα χάλυβα άνθρακα
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα κραμάτων
-
Ένδυση - ανθεκτικό πιάτο χάλυβα
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel plate sheet ] αγώνας 211 προϊόντα.
201 J1 J2 J3 304 316 πιάτα 0.2mm ανοξείδωτου βαθμός τροφίμων φύλλων ανοξείδωτου cookware 0.5mm 1mm 2mm 3mm παχύς
| Υλικό: | 201 304 304L 316 316L 410 420 2205 316L 310S |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Αριθ. 1/2β/Ba/Σερί/Πολυτεχνία/Καθρέφτης/8K/Χρώμα |
| Προδιαγραφές: | 1000*2000 1220*2440 1500*3000 1500*3000 1500*6000 |
Υψηλός - το φύλλο 4mm BA 4k 8k ποιοτικού SS 8mm 12mm 18mm 20mm No.1 τελείωσε 201 304 την τιμή πιάτων ανοξείδωτου 316L 316Ti 310S
| Υλικό: | 201 304 304L 316 316L 410 420 2205 316L 310S |
|---|---|
| Επιφάνεια: | No.1/2b/Ba/Hairline/Polished/Mirror/8K/Color |
| Προδιαγραφές: | 1000*2000 1220*2440 1500*3000 1500*3000 1500*6000 |
Υψηλός - φύλλο 304L 304 321 316L 310S 2205 ποιοτικού ASTM ανοξείδωτου πιάτο χάλυβα 430 κρύο/Hot-rolled το /Stainless
| Υλικό: | 201 304 304L 316 316L 410 420 2205 316L 310S |
|---|---|
| Επιφάνεια: | No.1/2B/Ba/Hairline/Polished/Mirror/8K/Color |
| Προδιαγραφή: | 1000*2000 1220*2440 1500*3000 1500*3000 1500*6000 |
Ντυμένα χρώμα Galvalume φύλλα 750mm σπειρών χάλυβα Ppgl για τη διακόσμηση
| Όνομα: | γαλβανισμένα χρώμα φύλλο/πιάτο σπειρών |
|---|---|
| Πρότυπα: | AiSi, ASTM |
| Βαθμός: | DX51D, DX52D, S350GD, S550GD |
201 430 304 316 Ss φύλλα πλάκας 10 mm πάχους επίπεδα
| Διάρκεια: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Τρίχωμα: | Άκρη σχισμών, άκρη μύλων |
| Προθεσμία πληρωμής: | T/T, L/C κλπ. |
Ενα τυπικό ASTM Πλάκα αλουμινίου προσαρμοσμένο μήκος 5083 5052 6061 7083
| Πιστοποιητικό: | ISO, SGS, BV, κλπ. |
|---|---|
| Πακέτο: | Τυποποιημένη δέσμη για την εξαγωγή ή όπως απαιτείται.Τυποποιημένη δέσμη για την εξαγωγή |
| Τύπος: | φύλλο πιάτων SS |
Ο ελασματοποιημένος εν ψυχρώ καθρέφτης 4K 8K τελείωσε το πάχος 0.23mm πιάτων λάμποντας φύλλο ανοξείδωτου επιφάνειας υψηλής αντοχής
| Όνομα: | φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα: | AISI, ASTM, JIS, ΤΟ EN, ΜΒ |
| Βαθμός: | 301L, S30815, 301, 304N, 310S, S32305, 410, 204C3, 316Ti, 316L, 441, 316, L4 |
0.33mm cold-rolled πάχος χάλυβα φύλλο ανοξείδωτου επιφάνειας BA 8K φύλλων ASTM A240 Hairline για το σκεύος για την κουζίνα
| Ονομασία: | Φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τύπος: | AISI, ASTM, JIS, ΤΟ EN, ΜΒ |
| Αξία: | 301L, S30815, 301, 304N, 310S, S32305, 410, 204C3, 316Ti, 316L, 441, 316, L4 |
195 σπείρα 508mm610mm φύλλων ΓΠ Q235 Q345 ντυμένο ψευδάργυρος πιάτο
| Όνομα: | G90 ο ψευδάργυρος φύλλων ΓΠ έντυσε το γαλβανισμένο πιάτο χάλυβα |
|---|---|
| Πρότυπα: | AISI, JIS, ΤΟ EN, ΔΟΧΕΊΟ |
| Βαθμός: | SGCC/Sgcd/Dx51d/S350gd. |
πιάτο ASTM A36 St37 St42 σχεδιαγραμμάτων χάλυβα άνθρακα 0.3mm 5mm
| Όνομα: | Φύλλο/πιάτο άνθρακα |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, DIN, ΤΟ EN |
| Βαθμός: | A36 Q235 Q345 Q275 Q255 1020 |

