Όλα τα Προϊόντα
-
Φύλλο πιάτων ανοξείδωτου
-
χωρίς συγκόλληση σωλήνας SS
-
Σπείρα ανοξείδωτου
-
Επίπεδες ράβδοι από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Σωλήνας ανοξείδωτου
-
Ανοξείδωτο γύρω από τους φραγμούς
-
επίπεδες λουρίδες ανοξείδωτου
-
Φραγμός γωνίας ανοξείδωτου
-
Προβερνικωμένη γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Σπείρα χάλυβα PPGL
-
Γαλβανισμένος σωλήνας σιδήρου
-
Σπείρα φύλλων ΓΠ
-
Σχεδιαγράμματα χάλυβα άνθρακα
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα κραμάτων
-
Ένδυση - ανθεκτικό πιάτο χάλυβα
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel plate sheet ] αγώνας 211 προϊόντα.
Υψηλής αντοχής πιάτο φύλλων ανοξείδωτου χαμηλής τιμής (304 321 316L 310S 904L) Για τη βιομηχανία τροφίμων και την κατασκευή
| Υλικό: | 201 304 304L 316 316L 410 420 2205 316L 310S |
|---|---|
| Επιφάνεια: | No.1/2b/Ba/Hairline/Polished/Mirror/8K/Color |
| Προδιαγραφές: | 1000*2000 1220*2440 1500*3000 1500*3000 1500*6000 |
201 202 304 316 316l 321 310S 409 430 φωτεινό φύλλο ανοξείδωτου πιάτων 4x8 FT 904l 304l Inox για την επένδυση τοίχων
| Υλικό: | 201 304 304L 316 316L 410 420 2205 316L 310S |
|---|---|
| Επιφάνεια: | No.1/2b/Ba/Hairline/Polished/Mirror/8K/Color |
| Προδιαγραφές: | 1000*2000 1220*2440 1500*3000 1500*3000 1500*6000 |
Υψηλής ποιότητας ειδικό φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα 316 430 Κατηγορία ευρέως χρησιμοποιείται για ξενοδοχεία αστέρων εμπορικά κέντρα και άλλα μέρη
| Υλικό: | 201 304 304L 316 316L 410 420 2205 316L 310S |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Αριθ. 1/2β/Ba/Σερί/Πολυτεχνία/Καθρέφτης/8K/Χρώμα |
| Προδιαγραφές: | 1000*2000 1220*2440 1500*3000 1500*3000 1500*6000 |
Το γαλβανισμένο χρώμα σπειρών χάλυβα PPGL έντυσε τον προβερνικωμένο ψευδάργυρο καυτής εμβύθισης φύλλων υλικού κατασκευής σκεπής
| Όνομα: | γαλβανισμένα χρώμα φύλλο/πιάτο σπειρών |
|---|---|
| Πρότυπα: | AISI, ASTM |
| Βαθμός: | DX51D, DX52D, S350GD, S550GD |
Προ χρωματισμένο παλτό 2000mm χρώματος Aluzinc σπειρών φύλλων χάλυβα PPGL
| Όνομα: | το μπλε χρώμα το φύλλο/το πιάτο σπειρών |
|---|---|
| Πρότυπα: | AISI, ASTM |
| Βαθμός: | DX51D, DX52D, S350GD, S550GD |
Μίνι σπείρα DX5D DX52D DX53D φύλλων ΓΠ πουλιών ντυμένη ψευδάργυρος
| Όνομα: | Gl/Galvanzied σπείρα χάλυβα/λουρίδα/πιάτο Shell |
|---|---|
| Πρότυπα: | AISI, ASTM |
| Βαθμός: | DX51D,DX52D,S350GD,S550GD |
Προβερνικωμένη γαλβανισμένη σπείρα 0.4mm χάλυβα PPGL χρώμα που ντύνεται
| Όνομα: | το πράσινο χρώμα το φύλλο/το πιάτο σπειρών |
|---|---|
| Πρότυπα: | AISI, ASTM |
| Βαθμός: | DX51D, DX52D, S350GD, S550GD |
Ελασματοποιημένη εν ψυχρώ γαλβανισμένη PPGL σπείρα Ral ντυμένο χρώμα προβερνικωμένο καυτό βυθισμένο Dx51d SGCC χάλυβα
| Όνομα: | SPCC Spcd Spce DC01 DC02 DC03 DC04 St12 St13 |
|---|---|
| πρότυπα: | ASTM, JIS, ΜΒ, AISI, DIN, BS, το En |
| Βαθμός: | NM 400, NM 450, NM 500, NM 550 |
275g/M2 η σπείρα S250 S280 S320GD φύλλων ΓΠ προβερνίκωσε τη γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
| Όνομα: | Gl/Galvanzied σπείρα χάλυβα/λουρίδα/πιάτο Shell |
|---|---|
| Πρότυπα: | AISI, ASTM |
| Βαθμός: | SGCC/Dx51d ASTM A653 |
S550GD Steel Pvc Φιλμ Φύλλο χάλυβα Εν θερμώ γαλβανισμένο χάλυβα πηνίο 914mm θερμής έλασης
| Ονομα: | Καυτός - κυλημένες σπείρες PPGI |
|---|---|
| Πρότυπο: | AiSi, ASTM |
| Βαθμός: | DX51D, DX52D, S350GD, S550GD |

