Όλα τα Προϊόντα
-
Φύλλο πιάτων ανοξείδωτου
-
χωρίς συγκόλληση σωλήνας SS
-
Σπείρα ανοξείδωτου
-
Επίπεδες ράβδοι από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Σωλήνας ανοξείδωτου
-
Ανοξείδωτο γύρω από τους φραγμούς
-
επίπεδες λουρίδες ανοξείδωτου
-
Φραγμός γωνίας ανοξείδωτου
-
Προβερνικωμένη γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Σπείρα χάλυβα PPGL
-
Γαλβανισμένος σωλήνας σιδήρου
-
Σπείρα φύλλων ΓΠ
-
Σχεδιαγράμματα χάλυβα άνθρακα
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα κραμάτων
-
Ένδυση - ανθεκτικό πιάτο χάλυβα
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel plate sheet ] αγώνας 211 προϊόντα.
Γυαλισμένο Hairline φύλλο 321 SS 2000mm πιάτων ανοξείδωτου για τη βιομηχανία
| Ονομασία: | Φύλλο ανοξείδωτου 430 |
|---|---|
| Τύπος: | AISI, ASTM |
| Αξία: | 430 |
Ελασματοποιημένη εν ψυχρώ διακοσμητική φωτεινή επιφάνεια 304 φύλλων πιάτων ανοξείδωτου για την επένδυση τοίχων
| Υλικό: | 201 304 304L 316 316L 410 420 2205 316L 310S |
|---|---|
| Επιφάνεια: | No.1/2b/Ba/Hairline/Polished/Mirror/8K/Color |
| Προδιαγραφές: | 1000*2000 1220*2440 1500*3000 1500*3000 1500*6000 |
6 mm 7 mm 8 mm ψυχρά έλασης πλάκας από ανοξείδωτο χάλυβα BA
| Τελεία επιφάνειας: | 2B, BA, No.1, No.4, HL, 8K, κ.λπ. |
|---|---|
| Τύπος: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 πρέπει να ισχύουν για τα προϊόντα που αναφ |
| Τρίχωμα: | Άκρη σχισμών, άκρη μύλων |
Gb Στενός στάνταρ πλάκας από ανοξείδωτο χάλυβα μεγέθους 16 μεγέθους 18 μεγέθους 20 4x8 201 430 316 2b καθρέφτης
| Χρονοδιάγραμμα τιμής: | ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ, CFR, CIF, EXW, κ.λπ. |
|---|---|
| Τύπος: | φύλλο πιάτων SS |
| Προθεσμία πληρωμής: | T/T, L/C κλπ. |
201 202 Πηνίο φύλλου πλάκας από ανοξείδωτο χάλυβα 8K 10mm ψυχρής έλασης
| Ονομα: | φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπο: | AISI, ASTM, JIS, EN, GB |
| Βαθμός: | 301L, 304, 301, 304l, 310S, S32305, 410, 204C3, 316Ti, 316L, 441, 316, L4 |
SUS310 φύλλο πιάτων ανοξείδωτου 0.5mm 50mm ASTM JIS
| Όνομα: | Φύλλο ανοξείδωτου 310 |
|---|---|
| Πρότυπα: | AISI, ASTM |
| Βαθμός: | 310 |
το φύλλο πιάτων ανοξείδωτου 304 316 cold-rolled το τέρμα 15mm 2B
| Όνομα: | φύλλο ανοξείδωτου χάλυβα |
|---|---|
| Πρότυπα: | AISI, ASTM, JIS, ΤΟ EN, ΜΒ |
| Βαθμός: | 301L, S30815, 301, 304N, 310S, S32305, 410, 204C3, 316Ti, 316L, 441, 316, L4 |
Ντούμπλεξ 201 φύλλο 2000mm πιάτων ανοξείδωτου 409 cold-rolled
| Όνομα: | Φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα: | AISI, ASTM, JIS, ΤΟ EN, ΜΒ |
| Βαθμός: | 301L, S30815, 301, 304N, 310S, S32305, 410, 204C3, 316Ti, 316L, 441, 316, L4 |
HL 8K 201 321 φύλλων BA 2b πιάτων ανοξείδωτου AISI ASTM SUS για Decorate
| Υλικό: | 201 304 304L 316 316L 410 420 2205 316L 310S |
|---|---|
| Επιφάνεια: | No.1/2b/Ba/Hairline/Polished/Mirror/8K/Color |
| Προδιαγραφές: | 1000*2000 1220*2440 1500*3000 1500*3000 1500*6000 |
Φύλλο 100mm πιάτων ανοξείδωτου ASTM AISI Hairline 310S 317L που γυαλίζεται
| Υλικό: | 201 304 304L 316 316L 410 420 2205 316L 310S |
|---|---|
| Επιφάνεια: | No.1/2b/Ba/Hairline/Polished/Mirror/8K/Color |
| Προδιαγραφές: | 1000*2000 1220*2440 1500*3000 1500*3000 1500*6000 |

