Όλα τα Προϊόντα
-
Φύλλο πιάτων ανοξείδωτου
-
χωρίς συγκόλληση σωλήνας SS
-
Σπείρα ανοξείδωτου
-
Επίπεδες ράβδοι από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Σωλήνας ανοξείδωτου
-
Ανοξείδωτο γύρω από τους φραγμούς
-
επίπεδες λουρίδες ανοξείδωτου
-
Φραγμός γωνίας ανοξείδωτου
-
Προβερνικωμένη γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Σπείρα χάλυβα PPGL
-
Γαλβανισμένος σωλήνας σιδήρου
-
Σπείρα φύλλων ΓΠ
-
Σχεδιαγράμματα χάλυβα άνθρακα
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα κραμάτων
-
Ένδυση - ανθεκτικό πιάτο χάλυβα
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel plate sheet ] αγώνας 211 προϊόντα.
Φύλλο 600mm 310S 317L 347 904L 321 πιάτων ανοξείδωτου ASTM AISI
| Υλικό: | 201 304 304L 316 316L 410 420 2205 316L 310S |
|---|---|
| Επιφάνεια: | No.1/2b/Ba/Hairline/Polished/Mirror/8K/Color |
| Προδιαγραφές: | 1000*2000 1220*2440 1500*3000 1500*3000 1500*6000 |
SS 310 φύλλο 430 ASTM AISI πιάτων ανοξείδωτου γαλβανισμένος 904L χαλκός
| Όνομα: | φύλλο ανοξείδωτου 430 |
|---|---|
| Πρότυπα: | AISI, ASTM |
| Βαθμός: | 430 |
ΒΒ Πιστοποιημένο φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα 10mm 410 420J1 420J2 430 Acero Inoxidable 304
| Υλικό: | Σιδηροδρομικές γραμμές από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πακέτο: | Τυποποιημένη δέσμη για την εξαγωγή ή όπως απαιτείται.Τυποποιημένη δέσμη για την εξαγωγή |
| Τελεία επιφάνειας: | 2B, BA, No.1, No.4, HL, 8K, κ.λπ. |
Ατσάλι με επικάλυψη από ψευδάργυρο NO 1 Χάλυβας Χάλυβας Χάλυβας Χάλυβας Χάλυβας Χάλυβας Χάλυβας Χάλυβας Χάλυβας Χάλυβας Χάλυβας Χάλυβας Χάλυβας Χάλυβας Χάλυβας Χάλυβας Χάλυβας Χάλυβας Χάλυβας Χάλυβας Χάλυβας Χάλυβας Χάλυβας
| Διάρκεια: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Τεχνολογία επεξεργασίας: | Κρύο, ζεστό κλπ. |
| Τύπος: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 πρέπει να ισχύουν για τα προϊόντα που αναφ |
NO 4 ISO πιστοποιημένη πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 1 mm για βιομηχανικά
| Τεχνολογία επεξεργασίας: | Κρύο, ζεστό κλπ. |
|---|---|
| Διάμετρο: | κατά αίτηση |
| Πιστοποιητικό: | ISO, SGS, BV, κλπ. |
ΒΑ 20 mm πάχος 316 πλάκας από ανοξείδωτο χάλυβα
| Πιστοποιητικό: | ISO, SGS, BV, κλπ. |
|---|---|
| Τρίχωμα: | Άκρη σχισμών, άκρη μύλων |
| Διάμετρο: | κατά αίτηση |
Αστμ 0,5 mm Ψυχρά τυλιγμένη πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα για μηχανική
| Πακέτο: | Τυποποιημένη δέσμη για την εξαγωγή ή όπως απαιτείται.Τυποποιημένη δέσμη για την εξαγωγή |
|---|---|
| Τεχνολογία επεξεργασίας: | Κρύο, ζεστό κλπ. |
| Δάχος: | κατά αίτηση |
310S 310Si2 Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα θερμά έλασης Αντοχή σε υψηλές θερμοκρασίες
| Τύπος: | Φύλλο πιάτων |
|---|---|
| Δάχος: | 0.1mm150mm |
| Χρονοδιάγραμμα τιμής: | ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ, CFR, CIF, EXW, κ.λπ. |
316 316L Πλάκα φύλλου από ανοξείδωτο χάλυβα πλάτος 1000 mm-3000 mm FOB
| Προθεσμία πληρωμής: | T/T, L/C, Western Union |
|---|---|
| Διάμετρο: | 1000 mm-2000 mm |
| Τύπος: | Ασφάλεια και προστασία των δεδομένων προσωπικού χαρακτήρα |
3000mm SS 304 316 Ατσάλινο σύρμα σιδηροτροχιά στρογγυλή τρύπα διάτρητο φύλλο μετάλλου
| Τελεία επιφάνειας: | 2B, BA, No.1, No.4, HL, 8K, κ.λπ. |
|---|---|
| Χρονοδιάγραμμα τιμής: | ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ, CFR, CIF, EXW, κ.λπ. |
| Τύπος: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 πρέπει να ισχύουν για τα προϊόντα που αναφ |

