Όλα τα Προϊόντα
-
Φύλλο πιάτων ανοξείδωτου
-
χωρίς συγκόλληση σωλήνας SS
-
Σπείρα ανοξείδωτου
-
Επίπεδες ράβδοι από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Σωλήνας ανοξείδωτου
-
Ανοξείδωτο γύρω από τους φραγμούς
-
επίπεδες λουρίδες ανοξείδωτου
-
Φραγμός γωνίας ανοξείδωτου
-
Προβερνικωμένη γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Σπείρα χάλυβα PPGL
-
Γαλβανισμένος σωλήνας σιδήρου
-
Σπείρα φύλλων ΓΠ
-
Σχεδιαγράμματα χάλυβα άνθρακα
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα κραμάτων
-
Ένδυση - ανθεκτικό πιάτο χάλυβα
Κίνα Προμηθευτής aisi 304 316 τιμές από ανοξείδωτο χάλυβα κυλίνδρους β επιφάνεια ss 201 1mm κυλίνδρους από ανοξείδωτο χάλυβα
| Τύπος επιχειρηματικής δραστηριότητας: | Κατασκευαστής |
|---|---|
| Βάρος: | 5-8 τόνοι/τροχιά |
| Αποθέματα: | 10000 τόνοι |
Κρυοσυσταθέντα περιτυλίγματα από στρώματα από ανοξείδωτο χάλυβα Διαφορετικές επεξεργασίες επιφάνειας για βιομηχανικές εφαρμογές
| Τύπος: | Πηνία, λωρίδες κ.λπ. |
|---|---|
| Πληρωμή: | Τ/Τ30% Κατάθεση + 70% υπόλοιπο |
| Διαδικασία: | Επικονικευμένα |
Χάλυβα χάλυβα υψηλής πίεσης 201 304 316/L
| Υπηρεσία: | Κόψιμο, γυαλισμός |
|---|---|
| Κατανάλωση: | 100000 τόνοι/τόνο ανά μήνα |
| Χρώμα: | Ασημένιο, χαλκό, |
Στυλοκύλινδρο από ανοξείδωτο χάλυβα σε διάφορα φινίρισμα μαλακό/μισό σκληρό/πλήρως σκληρό Custom μήκος 1000mm-2000mm πλάτος
| Τεχνική: | Κρύο/ζεστό έλασμα |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | NO.1/2B/BA/NO.4/HL/8K |
| Διάμετρο: | 1000 mm-2000 mm |
Στρογγυλή και τετράγωνη σωλήνα από ανοξείδωτο χάλυβα σε διάφορα μεγέθη και σχήματα που προμηθεύονται από την Κίνα με καλή τιμή
| Αποθέματα ή όχι: | Αρκετά αποθέματα |
|---|---|
| Τύπος: | Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Σχήμα: | Κύκλος, τετράγωνο |
Ζεστά τυλιγμένα χρωματοποιημένα τυλιγμένα φύλλα χάλυβα GI με 30-600g / m2 Ζινκ επίστρωση Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα κυματοειδή πάνελ μπορούν να κοπούν
| Τεχνική: | Επικονικευμένα |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ±1 |
| Αξία: | SGCC, DX51D, SGCH, Q235, Q195, Q345, κλπ. |
Βιομηχανική ποιότητα Προσαρμοσμένη 201 202 301 304 304L 321 316 316L Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα
| Χρώμα: | Ασημένιο, χαλκό, |
|---|---|
| Τύπος γραμμής συγκόλλησης: | ΕΡΒ |
| Μέγεθος σωλήνα: | OD (4190mm) *WT (0.515mm) |
Αρκετά αποθέματα Υψηλής ποιότητας γαλβανισμένο/θερμό/ψυχρώδης έλασης από ανοξείδωτο χάλυβα/ατσάλι άνθρακα/Gi Gl Seamless/Welde Square Pipe
| Υπηρεσία: | Κόψιμο, γυαλισμός |
|---|---|
| Αποθέματα ή όχι: | Αρκετά αποθέματα |
| Κατανάλωση: | 100000 τόνοι/τόνο ανά μήνα |
Ζεστή πώληση ατσάλινο σωλήνα εξατομικευμένο σωλήνα / σωλήνα 304pipe / 304 90 βαθμούς Κόντο με συγκολλημένη φλάντσα
| Τεχνολογία κατασκευής: | Κρύο έλξη/κρύο έλασμα |
|---|---|
| Τύπος γραμμής συγκόλλησης: | ΕΡΒ |
| Αξία: | 304, 304L, 316, 316L, 321, 347, 310S, 904L, κλπ. |
Εργοστάσιο 201 202 301 304 304L 321 316 316L εξαιρετική ακρίβεια στρογγυλό σωλήνα από ανοξείδωτο χάλυβα για βιομηχανικές εφαρμογές
| Δάχος τοίχου: | 0.049 ίντσες έως 0.375 ίντσες |
|---|---|
| Τεχνολογία κατασκευής: | Κρύο έλξη/κρύο έλασμα |
| Τύπος: | Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |

