Όλα τα Προϊόντα
-
Φύλλο πιάτων ανοξείδωτου
-
χωρίς συγκόλληση σωλήνας SS
-
Σπείρα ανοξείδωτου
-
Επίπεδες ράβδοι από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Σωλήνας ανοξείδωτου
-
Ανοξείδωτο γύρω από τους φραγμούς
-
επίπεδες λουρίδες ανοξείδωτου
-
Φραγμός γωνίας ανοξείδωτου
-
Προβερνικωμένη γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Σπείρα χάλυβα PPGL
-
Γαλβανισμένος σωλήνας σιδήρου
-
Σπείρα φύλλων ΓΠ
-
Σχεδιαγράμματα χάλυβα άνθρακα
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα κραμάτων
-
Ένδυση - ανθεκτικό πιάτο χάλυβα
Εξαρτήματα και υποστηρίγματα για κτίρια
| Διάμετρος: | 10mm,20mm,30mm,50mm...... |
|---|---|
| Διάμετρο: | 1000/ 1219/ 1500/ 1800mm/ 2000mm |
| Εξωτερική διάμετρος: | 6mm έως 2000mm ή ως απαίτηση σας |
Πελάτες δείγματα από ανοξείδωτο χάλυβα ράβδοι από ανοξείδωτο χάλυβα άξονες κατασκευασμένες με παραγγελία με προσαρμοσμένα μήκη για οικοδομικό υλικό
| Χρώμα: | Χρώμα δειγμάτων πελατών |
|---|---|
| Διάρκεια: | Απαιτήσεις των πελατών |
| Συσκευή: | Τυπικό πλοιοφόρο πακέτο |
Δυνατότητα Ψυχρόσφαιρες ράβδοι από ανοξείδωτο χάλυβα με αντοχή στη διάβρωση
| Δύναμη: | Υψηλή |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10mm,20mm,30mm,50mm...... |
| Τεχνική: | Κρύο/ζεστό έλασμα |
Προσαρμοσμένα μήκη Σιδήρου γωνιακού από ανοξείδωτο χάλυβα Ελαφρύ ASTM A36 A53 Q235 Q345 Στρώμα Αγγέλου Σιδήρου
| Τσίμπημα: | 3mm24mm ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτή ΕΜΒΥΘΙΣΗ Gavalnized/ο Μαύρος/χρωματισμένος |
| Μήκος γωνίας: | 20mm 25mm 30mm 40mm 50mm 60mm 75mm |
Ζεστά κυλίστηκαν υψηλής αντοχής από ανοξείδωτο χάλυβα γωνιακή μπάρα για ισχυρές και αξιόπιστες δομές
| Αντίσταση σκουριάς: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά: | Κανάλι καναλιών Γ του U ανοξείδωτου |
| Επιφάνεια: | Μαύρο/Λάμψη/Φωτεινό |
2000mm Αντίσταση στη διάβρωση Στρογγυλές ράβδοι από ανοξείδωτο χάλυβα Εξαιρετική αντοχή ράβδοι από ανοξείδωτο χάλυβα
| Συσκευή: | Τυπικό πλοιοφόρο πακέτο |
|---|---|
| Αντίσταση στη διάβρωση: | Υψηλή |
| Δύναμη: | Υψηλή |
Μεγάλη διάμετρος 99,9% Σκληρές κόκκινες ράβδοι χαλκού Δυνατή και ανθεκτική κατασκευή Στρογγυλή ράβδος χαλκού 8mm Προμηθευτές
| Δύναμη: | Υψηλή |
|---|---|
| Τεχνική: | Κρύο/ζεστό έλασμα |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Χωρισμένα |
Ανθεκτικοί στη διάβρωση ίνγκοτ από ανοξείδωτο χάλυβα για προσαρμοσμένα μήκη
| Αντίσταση στη διάβρωση: | Υψηλή |
|---|---|
| Καταγωγή: | Tisco 201 304 310 316 321 Bar |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Χωρισμένα |
Διαφορετικά πλάτη γυαλισμένη φωτεινή επιφάνεια στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα για ναυτική συσκευασία
| Διάμετρο: | 1000/ 1219/ 1500/ 1800mm/ 2000mm |
|---|---|
| Αντίσταση στη διάβρωση: | Υψηλή |
| Συσκευή: | Τυπικό πλοιοφόρο πακέτο |
Στρογγυλές ράβδοι από ανοξείδωτο χάλυβα υψηλής αντοχής για ποικίλες εφαρμογές σε πελάτες
| Τεχνική: | Κρύο/ζεστό έλασμα |
|---|---|
| Τύπος επιχειρηματικής δραστηριότητας: | Κατασκευαστής |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Χωρισμένα |

