Όλα τα Προϊόντα
-
Φύλλο πιάτων ανοξείδωτου
-
χωρίς συγκόλληση σωλήνας SS
-
Σπείρα ανοξείδωτου
-
Επίπεδες ράβδοι από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Σωλήνας ανοξείδωτου
-
Ανοξείδωτο γύρω από τους φραγμούς
-
επίπεδες λουρίδες ανοξείδωτου
-
Φραγμός γωνίας ανοξείδωτου
-
Προβερνικωμένη γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Σπείρα χάλυβα PPGL
-
Γαλβανισμένος σωλήνας σιδήρου
-
Σπείρα φύλλων ΓΠ
-
Σχεδιαγράμματα χάλυβα άνθρακα
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα κραμάτων
-
Ένδυση - ανθεκτικό πιάτο χάλυβα
Σιδηρό ατσάλι Μεταλλική γωνία κοπής 60 μοίρες Ζυγισμένα τυλιγμένα μεγέθη Καυτό τυλιγμένο ανθρακικό ατσάλι πρώτης ποιότητας Άγγελος σίδηρος
| Μαγνητικές ιδιότητες: | Μη μαγνητικά |
|---|---|
| μήκους: | 1.0m6.0m, ή προσαρμοσμένος |
| Βάρος: | Ελαφρύ |
Αντίσταση στη σκουριά Ψυχρόσφαιρο από ανοξείδωτο χάλυβα
| Τεχνική: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ, καυτός - κυλημένος, σφυρηλάτηση |
|---|---|
| Μέγεθος ίσης γωνίας: | 20×20mm έως 200×200mm. |
| Επιφάνεια: | Μαύρο/Λάμψη/Φωτεινό |
Συμπληρωματικές προδιαγραφές 304/316/321/309/310 Στρογγυλό τετραγωνικό ράβδο από γυαλισμένο ανοξείδωτο χάλυβα για κατασκευή για δείγματα πελάτη
| Διάμετρο: | 1000/ 1219/ 1500/ 1800mm/ 2000mm |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Χωρισμένα |
| Προθεσμία πληρωμής: | 30% Τ/Τ προκαταβολή + 70% υπόλοιπο |
Κατασκευαστές χονδρική πώληση κυματοειδών πλακών από αλουμίνιο με μόνωση αλουμινίου τύπου κυματοειδών 850
| Επιχρίσεις από ψευδάργυρο: | 60-275g/m2 |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος: | Φύλλα / τυλίγματα |
| Υλικό: | Γαλβανισμένος σίδηρος |
Προσαρμοσμένο ζεστό κυλίνδρωμα γαλβανισμένο σιδηροπλακέτο με επικάλυψη Zn για διάφορες εφαρμογές
| Δάχος: | Προσαρμοσμένη υπηρεσία |
|---|---|
| Συσκευή: | Τυποποιημένη συσκευασία για εξαγωγές, κατάλληλη για ναυτιλία ή ανά αίτηση του πελάτη |
| Τεχνική: | Επικονικευμένα |
Χάλυβα χρώμα χάλυβα πλακάκια κατασκευαστές χρώμα οροφής χάλυβα πλακάκια χρώμα χάλυβα κυματοειδής πλάκα ανθεκτική στη διάβρωση
| Επικάλυψη Zn: | 30-600g/m2 |
|---|---|
| Δάχος: | Προσαρμοσμένη υπηρεσία |
| Συσκευή: | Τυποποιημένη συσκευασία για εξαγωγές, κατάλληλη για ναυτιλία ή ανά αίτηση του πελάτη |
Ατσάλι από ανοξείδωτο ατσάλι γωνιακή ράβδος για την μηχανική σφραγίδα κατασκευή και συγκόλληση για την εξαίρεση ανοχής
| Επιφάνεια: | Μαύρο/Λάμψη/Φωτεινό |
|---|---|
| Μαγνητικές ιδιότητες: | Μη μαγνητικά |
| Τεχνική: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ, καυτός - κυλημένος, σφυρηλάτηση |
Σιδερένια ράβδοι γωνίας/προφίλ από χάλυβα με άγγελο με καυτό έλασμα/άγγελα γωνίας από χάλυβα ίσης ή άνισης διαστάσεως 20 25 30 35 40 mm
| Μήκος γωνίας: | 20mm 25mm 30mm 40mm 50mm 60mm 75mm |
|---|---|
| Αντίσταση στη διάβρωση: | Υψηλή |
| Αντίσταση σκουριάς: | - Ναι, ναι. |
Βέλτιστη τιμή και καλύτερος προμηθευτής Ζεστό έλασης γαλβανισμένο χάλυβα ίσης και άνισης γωνίας χάλυβα ίσης άγγελος μπάρα για την κατασκευή
| Τελεία: | Επεξεργασία |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτή ΕΜΒΥΘΙΣΗ Gavalnized/ο Μαύρος/χρωματισμένος |
| Αντίσταση στη διάβρωση: | Υψηλή |
Στρογγυλή ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα 431 όχι φωτεινή ράβδος 431 ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα Αντίσταση στη διάβρωση Τυποποιημένη συσκευασία
| Αντίσταση στη διάβρωση: | Υψηλή |
|---|---|
| Τύπος επιχειρηματικής δραστηριότητας: | Κατασκευαστής |
| Συσκευή: | Τυπικό πλοιοφόρο πακέτο |

