Όλα τα Προϊόντα
-
Φύλλο πιάτων ανοξείδωτου
-
χωρίς συγκόλληση σωλήνας SS
-
Σπείρα ανοξείδωτου
-
Επίπεδες ράβδοι από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Σωλήνας ανοξείδωτου
-
Ανοξείδωτο γύρω από τους φραγμούς
-
επίπεδες λουρίδες ανοξείδωτου
-
Φραγμός γωνίας ανοξείδωτου
-
Προβερνικωμένη γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Σπείρα χάλυβα PPGL
-
Γαλβανισμένος σωλήνας σιδήρου
-
Σπείρα φύλλων ΓΠ
-
Σχεδιαγράμματα χάλυβα άνθρακα
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα κραμάτων
-
Ένδυση - ανθεκτικό πιάτο χάλυβα
Κτιριακό τοίχος και οροφή αλουμινωμένη ψευδαργύρη πιεσμένη πλάκα χάλυβα οροφή διακόσμηση νερού κυματοειδής επικάλυψη αλουμινίου ψευδαργύρη corru
| Υλικό: | Γαλβανισμένος σίδηρος |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Χρωματισμένα ((Cr6) |
| Τεχνική: | Επικονικευμένα |
Εργαλεία κυλίνδρων με θερμό κυλίνδριο Ζυγισμένο σιδερένιο περιτυλίγμα με προσαρμοσμένο βαθμό μήκους για κατασκευή
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Χρωματισμένα ((Cr6) |
|---|---|
| Τεχνική: | Επικονικευμένα |
| Ανεκτικότητα: | ±1 |
Χάλυβα χρώμα κεραμίδας οροφής κεραμίδας αλουμινίου εξωτερική πλάκα του τοίχου πίεσης γαλβανισμένη κυματοειδή πλάκα
| Δάχος: | Προσαρμοσμένη υπηρεσία |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Χρωματισμένα ((Cr6) |
| Τύπος: | ΑΣTM, JIS, EN, GB |
Zn Επιχρισμός 200g/m2 Ζυγισμένο σίδηρο με χρωματισμένη επιφάνεια
| Αξία: | SGCC, DX51D, SGCH, Q235, Q195, Q345, κλπ. |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος: | Φύλλα / τυλίγματα |
| Υλικό: | Γαλβανισμένος σίδηρος |
201/304/304l/316/316l/430 Χρυσόχρωμος σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα στο Wuxi για ποικίλες εφαρμογές
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Σχήμα: | Κύκλος, τετράγωνο |
| Αποθέματα ή όχι: | Αρκετά αποθέματα |
Χρωματοποιημένο ψευδάργυρο επικαλυμμένο με φύλλο ΓΙ, τυποποιημένο με χρώμα, πλάκα από χάλυβα
| Ανεκτικότητα: | ±1 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Χρωματισμένα ((Cr6) |
| Τύπος: | ΑΣTM, JIS, EN, GB |
Κανονικό ελαχιστοποιημένο μηδενικό σφαιρίδιο GI φύλλο σπείρας Ζινκ επίστρωση 60-275g/m2 Ζυγισμένα μεταλλικά σπείρα
| Επιφάνεια: | Καθαρίστε, λήξη, ανατίναξη και ζωγραφική |
|---|---|
| Δάχος: | Προσαρμοσμένη υπηρεσία |
| Επιχρίσεις από ψευδάργυρο: | 60-275g/m2 |
Άγγελος Σιδήρου Ζεστό Επεξεργασμένο MS Άγγελος Σιδήρου Προφίλ Ίσης ή Άμοιρης Σιδήρου Στρογγυλοί Ράβδοι με ανθεκτικό στη σκουριά φινίρισμα
| Αντίσταση σκουριάς: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Καυτή ΕΜΒΥΘΙΣΗ Gavalnized/ο Μαύρος/χρωματισμένος |
| Μήκος γωνίας: | 20mm 25mm 30mm 40mm 50mm 60mm 75mm |
Ελαφριά άψογη γωνιακή ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα με αντοχή στη σκουριά
| Αντίσταση σκουριάς: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Βάρος: | Ελαφρύ |
| Τεχνολογία: | Κλίση |
Αντίσταση στη διάβρωση Μεταλλική γωνιακή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα Προσαρμόσιμα μήκη τυπικά μεγέθη γωνιακή μπάρα από χάλυβα
| μήκους: | 1.0m6.0m, ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Βάρος: | Ελαφρύ |
| Τεχνική: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ, καυτός - κυλημένος, σφυρηλάτηση |

